Tel: 00387 36 853 101

Fax: 00387 36 853 229

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Login Form

Ekipa „Marko Bošković I“ pobjednik malonogometnog turnira „Ilija Jerinić Prenj 2017“

Jučer su odigrani finalni susreti tradicionalnog malonogometnog turniria „Ilija Jerinić Prenj 2017“. Treće mjesto osvojila je ekipa „Dom zdravlja Stolac“. U finalu su se sastale ekipe „Marko Bošković I“ i „Marko Bošković II“. Veću srčanost i želju za pobjedom pokazala je ekipa „Marko Bošković I“ te su na kraju zasluženo slavili sa 3:0.

Najbolji golman – Zoran Čoko

Najbolji strijelac – Goran Bošković

Najbolji igrač – Dario Markić

U finalu povlačenja konopca snage su odmjerili „Pješivac“ protiv „Kamenolom Brštanik Kremnica“.

Obadvije ekipe su pokazale da su zasluženo u finalu a prvo mjesto na svoju stranu je prevukla ekipa „Kamenolom Brštanik Kremnica“.

Napomenimo da je izvučena i bogata tombola sa glavnom nagradom od 500 KM.

Tako je uz odličnu atmosferu i ugodno druženje završilo još jedno izdanje ovoga turnira.